ThylaCraft
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miks mu creative asjad lähevad kogu aeg survivalisse?

3 posters

Go down

Miks mu creative asjad lähevad kogu aeg survivalisse? Empty Miks mu creative asjad lähevad kogu aeg survivalisse?

Postitamine by Reynts Reede 27 Juun 2014, 12:55

Eile öösel kui server kinni läks, jäi mul creative peale ja survivalis oli mul lvl 100 armor, mõõk ja vibu.Täna hommikul ma tulin serverisse ja minu creative asjad olid minu survival inventorys.





See pole normaalne! Parandage see ära
Reynts
Reynts
Moderators
Moderators

Postituste arv : 4
Join date : 20/04/2014

Tagasi üles Go down

Miks mu creative asjad lähevad kogu aeg survivalisse? Empty Re: Miks mu creative asjad lähevad kogu aeg survivalisse?

Postitamine by TicTacBoom5 Reede 08 Aug 2014, 23:18

Mul juhtub ka see kogu aeg!

TicTacBoom5
Thyla Admin
Thyla Admin

Postituste arv : 8
Join date : 14/12/2013
Age : 24
Asukoht : Estonia/Võru

Tagasi üles Go down

Miks mu creative asjad lähevad kogu aeg survivalisse? Empty Re: Miks mu creative asjad lähevad kogu aeg survivalisse?

Postitamine by Janpoizz Reede 15 Aug 2014, 17:21

Tere!

See sama probleem on juba kaua aega, kuna creative piirangute pluginale ei ole tehtud sobivat versiooni. Kahjuks ei saa sellega midagi teha Sad . Palun ärge hoidke tähtsaid asju inventoris, kui kasutate creativet! Üks võimalus oleks piirangute plugin ära võtta, kuid siis saaks näiteks VIP'id creatives asju droppida ja teisi gamemodega rünnata. See oleks ebaõiglane.
Loodetavasti lahendatakse kunagi see viga ning creative hakkab normaalselt tööle, aga hetkel ei saa mina midagi teha.

Serveri omanik, JanCrafter12
Janpoizz
Janpoizz
Admin
Admin

Postituste arv : 117
Join date : 10/11/2013
Asukoht : Tallinn, Estonia

https://thylacraft.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Miks mu creative asjad lähevad kogu aeg survivalisse? Empty Re: Miks mu creative asjad lähevad kogu aeg survivalisse?

Postitamine by Janpoizz Reede 08 Mai 2015, 15:14

Teema lahendatud ja suletud. (vt SUUR FIX #006)

Liigutatud.
Janpoizz
Janpoizz
Admin
Admin

Postituste arv : 117
Join date : 10/11/2013
Asukoht : Tallinn, Estonia

https://thylacraft.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

Miks mu creative asjad lähevad kogu aeg survivalisse? Empty Re: Miks mu creative asjad lähevad kogu aeg survivalisse?

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele